Balónová Reklama

Balónová reklama

Ponúkame statické reklamné balóny, héliové vzducholode, teplovzdušné balóny, ťahanie reklamného transparentu za lietadlom a reklamu na motorovom závesnom klzáku. Informácie, parametre a prevádzkové podmienky nájdete na týchto stránkach.

Teplovzdušný balón

Upútané lety sú obzvlášť obľúbené u detí a mládeže a pre zvyčajne obrovský záujem je potrebné vyčleniť 1-2 organizátorov, ktorí by sa spolupodieľali na organizácii týchto letov.

Voľný let sa môže uskutočniť z ktoréhokoľvek vhodného miesta s následným preletom nad požadovanou lokalitou, podľa priania zákazníka.


Statický balón

Reklamný pneumatický pútač s vnútorným osvetlením nafukovaný elektrickým kompresorom je nosičom vymeniteľných reklamných plátien. Na jeho inštaláciu treba plochu 3x3 m (tráva, asfalt, betón...) a prítomnosť elektrickej prípojky na 220 V.


Héliová vzducholoď

Ukotvený vzduchom plávajúci reklamný pútač s vnútorným osvetlením je nosičom dvoch vymeniteľných reklamných plátien.


Ťahanie reklamného transparentu za lietadlom

Letová trasa pri ťahaní reklamného transparentu sa vykoná podľa vašich požiadaviek . Oblet Bratislavy pre lepšiu predstavu trvá 25 - 30 minút.


Tancujúci panák - Air Dancer

Chcete zaujať pozornosť okoloidúcich? Určite sa Vám to podarí pomocou tancujúceho panáka. Navyše tento tancujúci panák môže byť nosičom reklamného posolstva.


Zoskoky parašutistov

Organizujeme aj zoskoky parašutistov s reklamnými nápismy na padákoch.


Motorový padákový klzák - paragliding

Reklama je umiestnená na spodnej strane padáku.


KONTAKT

Adler print s.r.o.
Chránená dielňa

Veterná 417
900 45 Miloslavov


T: +421 903 459 266
E: info(at)adlerprint.sk

— KONTAKTUJ

Katalóg
TOP