Grafická Príprava

Môžeme vám ponúknuť kompletný servis pri príprave tlačovín, od sadzby dokumentov cez predtlačovú prípravu až po tlač samotnú.

Pokiaľ je dodaný dokument v elektronickej podobe, využijeme pôvodné podklady, takže napr. slovenská verzia návodu vypadá rovnako ako originál. Pokiaľ je dokument v tlačenej podobe, prevedieme jeho kompletnú sadzbu, príp. grafický návrh. Dôraz kladieme na kvalitu, presnosť a rýchlosť spracovania.

Zákazky prijímame cez e-mail, pri väčšom objeme dát je možné využiť náš vlastný FTP server. Na tento server je možný prístup cez webové stránky prostredníctvom HTTP klienta. Dáta odovzdávané na nosičoch ZIP, CD-R/RW, DVD±R/RW si vyzdvihneme vo vašej kancelárii.

Úprava pred Tlačou

Spracovávame dáta vo všetkých bežných grafických softvérových programoch, ako sú PageMaker, InDesign, Adobe FrameMaker, QuarkXPress, CorelDraw, Photoshop, Illustrator, Acrobat atď. Vstupným formátom môžu byť otvorené dokumenty v týchto SW programoch, ako aj samostatné texty vo formátoch Microsoft Word, PowerPoint, Excel, vrátane formátu PDF (Adobe Acrobat).
Pokiaľ nemá zákazník k dispozícii obrázky v elektronickej podobe, sme schopní ich naskenovať s vysokým rozlíšením na plochých ako aj bubnových skeneroch.

Výstupný formát predkladáme ku korektúre vo formáte PDF. Po dokončení korektúry vykonáme predtlačovú prípravu.
Všetky zákazky zálohujeme pre prípadné ďalšie využitie alebo zmeny.

Vyššie uvedené informácie slúžia iba pre základnú orientáciu, bližšie podrobnosti vám radi poskytneme. Kontaktujte nás prosím e-mailom alebo telefonicky.


Pre-Press

Ponúkame tlač všetkého čo potrebujete, od malonákladových zákaziek až po plošnú i rotačnú ofsetovú tlač ľubovoľného formátu a to tak čiernobielych ako aj farebných (CMYK) materiálov.
Ponúkame tlač návodov, servisných manuálov, brožúr, katalógov, technickej dokumentácie, reklamných letákov, obalov, kníh, tlačovín a časopisov.
Nezáleží na tom, či chcete vyrobiť jednofarebné prospekty, luxusné katalógy alebo tisícky letákov a plagátov.

Osvit, CTP, tlač matrice na matnú fóliu
Zaistíme rýchly, kvalitný a lacný osvit na film alebo osvit priamo na tlačové dosky. Touto technológiou je možné ušetriť peniaze.
U nenáročných, malonákladových zákaziek, ako sú napr. čiernobiele letáky, knihy a pod., ponúkame jednoduchšiu možnosť predtlačového spracovania formou tlače na matnú fóliu (pauzovací papier). Táto technológia je nenáročná a výrazne lacnejšia ako osvit na filmy.


KONTAKT

Adler print s.r.o.
Chránená dielňa

Veterná 417
900 45 Miloslavov

E: info(at)adlerprint.sk

→ KONTAKTUJ

Katalóg

Stiahnite si najnovší katalóg

→ stiahnuť

TOP