Jedinečné produkty a atypy

Nenašli ste svoj vytúžený produkt v inej kategórii?

Tím našich diajnérov a produkčných špecialistov vám navrhne a vyrobí akýkoľvek netradičný tlačový produkt. Či už ho potrebujete na koncoročný večierok, ako pozadie k foteniu alebo kreatívny úlet na vašu recepciu. Určite vás príjemne prekvapíme. Neveríte? Nájdite na tejto stránke kontakt na nás - stačí sa ozvať. Plasty, kartóny, plexisklá a iné materiály v našom sklade sa už nevedia dočkať :)

Figuríny a Siluety Postáv

Figuríny a siluety postáv sú obľúbeným produktom pri propagácii nového filmu, knihy či napr. parfému.

Samozrejmosťou je pripevnenie opornej nohy alebo napr. dorobenie držiaku na propagačné letáky. Výroba digitálnou UV technológiou umožňuje produkovať doslova jedinečné produkty, a to aj v náklade 1 kus. Preto sa stretávame aj so súkromnými zadaniami na výrobu figuríny pre člena rodiny, kolegu, partnera či oslávenca.


Transparenty a Mávatká

Transparenty, protestné bannery a mávatká rozmanitých tvarov sú hitom posledného obdobia.

Jednoduchá kartónová, plastová či iná tabuľka sa po pripevnení na opornú tyč (guľatinu alebo hranol) stáva transparentom. A nemusí ísť iba o protestné tlačoviny - svoje uplatnenie nachádzajú pri produkcii spotov a TV projektov, ako divadelné kulisy či rekvizity na eventy. Obľúbené sú aj menšie reklamné transparenty umiestnené na kruhových objazdoch. Klienti oceňujú aj možnosť vyrobiť už 1 kus, resp. malú sériu niekoľkých kusov.


Expozície na Veľtrhy a Výstavy

Výroba častí alebo celých expozícií a pavilónov na veľtrhy a výstavy vyžaduje podrobné plánovanie a precíznu výrobu.

A to je to, čo vám ponúkame. Špičkovú tlač na plast, plexisklo, mesh, obojstrannú potlač a kvalitné spracovanie finalizácie (úchyty, oká, tunely). Samozrejmosťou je kreatívne a produkčné poradenstvo, logistika a doprava v SR aj mimo SR. Pozrite si fotky s našimi referenciami.


3D písmená a objekty

Trojrozmerné objekty a písmená vyrobené pomocou UV tlače a digitálnej frézy - jednoduché riešenie vášho zadania.

Lacnejšou a rýchlejšou alternatívou ku klasickej prácnej produkcii 3D objektov je ich výroba v digitálnej tlačiarni. Riešením je priama UV potlač podkladového doskového materiálu a jeho následné vyrezanie podľa dodaných kriviek (vektorov) do požadovaného tvaru - písmená, celé nápisy, iné 3D objekty. Samotná výroba môže trvať doslova niekoľko hodín. Poteší vás aj prekvapivo priaznivá cena.


Šablóny

Šablóny a nástrekové šablóny - obľúbený produkt eventových agentúr a organizátorov športových a kultúrnych podujatí.

Výroba nástrekovej šablóny na digitálnej fréze Kongsberg je často otázkou niekoľkých minút. Porovnajte si to s časom stráveným svojpomocnou výrobou šablón. Časovú aj finančnú úsporu ocenia najmä zadávatelia stredných a väčších sérií používaných napr. pri sprejových nástrekoch na zem či stenu.


Guerilla Marketing

Produkty pre guerilla marketing - priestor pre vašu fantáziu a naše tlačové stroje.

Vy dodáte nápad a my potrebné produkčné skúsenosti a technológie. Výsledkom našej spoločnej práce je originálny, jedinečný a neprehliadnuteľný reklamný produkt, aký tu ešte nebol. Nosič, o ktorom sa hovorí a na ktorý sa spomína s úsmevom na tvári. Radosť podieľať sa na takýchto projektoch...


Jedinečné Modely Produktov

Originálne modely produktov - vyrábané častokrát doslova v kusovom náklade.

Veľké auto z kartónu, dvojmetrová fľaša vína, mobil veľký ako dvere? To je originálny model produktu, ktorý vám vyrobíme z kartónu, plastu, dreva, plexiskla či iného materiálu. Už ho stačí iba umiestniť v nákupnom centre, lekárni či na pódiu VIP eventu. Zadajte nám vašu predstavu, nechajte našich dizajnérov pracovať a výsledok vás príjemne prekvapí.


Expo Nábytok

Produkty pre použitie ako EXPO nábytok, to je tzv. produkčná delikatesa.

Neštandardné produkty, ktoré naši klienti využívajú na veľtrhoch a výstavách. Ide o rôzne druhy expo nábytku, stand-by stolíky, akékoľvek objekty v priestore expozície, tvarované zásteny a iné. Mať svoj brand na unikátnom expo nábytku je elegantná forma prezentácie. Samozrejmosťou je bezproblémová funkcionalita, garantovaná nosnosť a stabilita.


Paravány a Zásteny

Originálne paravány a zásteny - ďalší dôkaz, že niekedy je vhodné využiť netradičné produkčné riešenia.

Predeľovače priestoru - priestor pre nápady kreatívca, dizajnéra a produkčného špecialistu. Výsledkom ich spoločnej práce je jedinečný produkt, plniaci estetickú aj funkčnú úlohu. Zástena z plexiskla, plastu či iného špeciálneho materiálu sa stane neprehliadnuteľnou súčasťou akéhokoľvek priestoru.


Žrebovacie Urny

Atraktívne žrebovacie urny rozmanitých tvarov vyrobené z rôznych materiálov podporia vašu anketu alebo súťaž.

Vypísaný anketový, hlasovací alebo súťažný lístok vhodil do urny snáď každý z nás. Na čerpacej stanici, v nákupnom centre, v supermarkete. Všade tam nájdu uplatnenie nami vyrobené žrebovacie urny. A buďte si istí, že to nebudú iba obyčajné krabice v tvare kocky.


Rekvizity a Kulisy

Klasickou ukážkou jedinečného produktu sú rekvizity, kulisy a rôzne netradičné objekty.

Okrem bežných produktov vám navrhneme a vyrobíme aj akýkoľvek netradičný produkt. Može ísť o rozmanité rekvizity do divadiel, kulisy k natáčaniu reklamného spotu alebo TV seriálu, prípadne o hravé pozadie k detskému predstaveniu či k vianočnej besiedke.
Výsledkom môžu byť kulisy veľké aj niekoľko metrov.


Atypy a Originály

Nenašli ste svoj vytúžený produkt v inej kategórii?

Tím našich diajnérov a produkčných špecialistov vám navrhne a vyrobí akýkoľvek netradičný tlačový produkt. Či už ho potrebujete na koncoročný večierok, ako pozadie k foteniu alebo kreatívny úlet na vašu recepciu. Určite vás príjemne prekvapíme. Neveríte? Nájdite na tejto stránke kontakt na nás - stačí sa ozvať. Plasty, kartóny, plexisklá a iné materiály v našom sklade sa už nevedia dočkať :)


KONTAKT

Adler print s.r.o.
Chránená dielňa

Veterná 417
900 45 Miloslavov

E: info(at)adlerprint.sk

→ KONTAKTUJ

Katalóg

Stiahnite si najnovší katalóg

→ stiahnuť

TOP