Svetelná Reklama

Dnes vám vieme ponúknuť prakticky všetko, čo tento obor obnáša. Už pri spracovaní vašej predstavy vám modernými vizualizačnými prostriedkami predstavíme reklamu v reálnom prostredí lokality.

Takto spracovaný projekt umožňujúci širokú materiálovú aplikáciu plastov, hliníka, nerezu, sendvičových materiálov a translucentnej grafiky je zárukou rýchlej a bezchybnej montáže. Realizujeme plastické kazetové nápisy, “štandardné” svetelné boxy, kombinované atypické reklamy a taktiež čoraz viac žiadané reklamné totemy, či vysoké stĺpy so svetelným, prípadne aj rotujúcim logom na vrchole (“pole signy”).
Osobitnú kapitolu tvorí široká škála principiálne rozličných druhov interiérových svetelných reklám.

Výstrčné Boxy

Svetelná výstrč je už dnes nepostrádateľná reklama pre každú prevádzku, ktorá chce byť viac viditeľná z pohľadu chodníka. Spôsob prevedenia je len na vašom rozhodnutí, ktoré dokážeme zrealizovať.

Svetelné výstrče môžeme vyrobiť ako kompozitnú kazetu s vystúpeným písmom z akrylátu alebo z hliníkového profilu, ktorý sa dá tvarovať do rôznych podôb. Nekonečné množstvo podôb svetelnej reklamy ako výstrč dopĺňa podoba vo forme backlit baneru.

Elektroinštaláciu svetelnej reklamy odporúčame formu led diód so životnosťou 50 000 hodín a po odbornej inštalácii s minimálnou spotrebou energie a vysokou svietivosťou 2300 lúmenov/m2, pre porovnanie 100W žiarovka má svietivosť 1200 lúmenov/m2


Svetelné Boxy

Svetelné boxy sú základnou a najlacnejšou formou svetelnej reklamy. Môžete ich nájsť naozaj na každom kroku.

Ich hlavnou výhodou je nízka cena, vysoká úžitková hodnota, jednoduchá a bezúdržbová prevádzka s možnosťou jednoduchej zmeny grafiky alebo loga.

Svetelný box na rozdiel od bežnej nesvetelnej reklamy na seba upútava pozornosť. Pokiaľ chcete mať výnimočnú, pútavú, a zároveň ekonomicky nenáročnú reklamu, svetelný box je pre Vás ideálnym riešením.


Backlighty

Backlight slúži na outdoorovú prezentáciu podsvieteného grafického motívu. Zadné nasvietenie umožní výbornú viditeľnosť grafiky počas celého dňa a jeho atraktívne vyznenie najmä za tmy.

To klienti docenia hlavne počas zimných mesiacov, kedy tma pokrýva krajinu počas väčšej časti dňa a grafika umiestnená na backlighte popri tradičných formách vonkajšej reklamy doslova žiari. Potlač sa realizuje buď vo verzii 4+0 (jednostranne) alebo 4+4 (obojstranne). Dovoľte nám rozžiariť aj vašu reklamu...


3D Plastické Písmená

Svetelné písmená vyrábame prevedení presvietené (svieti predná strana) alebo podsvietené (svetelné zrdoje sú umiestnené na zadnej strane písmena a svietia na stenu).

Presvietené písmená vyrábame ohýbaním hliníkového plechu. Do takto vyohýbaného písmena sa vlepuje čelná strana písma z plexiskla. Osvetlenie realizujeme väčšinou pomocou LED modulov alebo led pásov.

Podsvietené písmená vyrábame z tvrdeného polystyrénu. Na zadnú stranu písmena sa pripevnia LED moduly, ktoré sú odolávajú vplyvom počasia. Písmená sú od steny odsadené od steny, na ktorú svieti svetlo a tým vytvára okolo písmena efekt podsvietenia.


Reklamné Totemy

Svetelné totemy sú veľmi špecifická časť našej tvorby. Každý totem je originál šitý na mieru.

Tvar a spôsob výroby totemov a stojanov v prevažnej miere zohľadňuje potreby zákazníka a je navhovaný na presné umiestnenie v teréne. Je rozdiel stavať malý totem pred predajňu a veľký zložitý atyp ktorý je umiestnený pri dialnici...

Na totemy nemáme určené žiadne štandardné výrobné postupy, nakoľko ku každému totemu pristupujeme individuálne.


Citylighty

Citylighty (abribusy) sú často využívanou formou vonkajšej reklamy. Ide o kombináciou vonkajšej a interiérovej reklamy, keďže časť nosičov je umiestnená v exteriéri a časť v interiéroch nákupných stredísk a biznis centier.

Podobne ako pri produkte backlight ide o reklamný nosič podsvietený zozadu, čo umožňuje výbornú viditeľnosť grafiky počas celého dňa a spolu s kvalitným grafickým rozlíšením spôsobuje mimoriadnu atraktívnosť tohto nosiča pre cieľovú skupinu.


StretchBoard

StretchBoard je unikátna a vo svete jedinečná technológia.

Hlavnou prednosťou stretch boardu je podsvietenie backlight banneru. Rozmer stretch boardu je veľmi podobný billboardu, no spomínané podsvietenie dodá vizuálu na efektnosti a elegancii, a to najmä v tme. .


KONTAKT

Adler print s.r.o.
Chránená dielňa

Veterná 417
900 45 Miloslavov

E: info(at)adlerprint.sk

→ KONTAKTUJ

Katalóg

Stiahnite si najnovší katalóg

→ stiahnuť

TOP