Nesvetelná reklama

Nesvetelnú reklamu možno zjednodušene označiť ako “predstupeň” svetelných reklám. Nie vždy treba svetlo, nároky na kvalitu a originálnosť spracovania a vyhotovenia sú však na rovnakej úrovni.

Môžeme vám ponúknuť dlhoročné skúseností s praktickou tvorbou firemného výrazu. Za tú dobu sme zrealizovali stovky reklamných tabúľ, boardov, transparentov, plastických znakov či písmen. Od začiatku deväťdesiatych rokov pozorne sledujeme materiálový vývoj v tejto oblasti a dnes sme schopní ponúknuť klasickú škálu podkladových materiálov na báze plastov, ľahkých kovov, plexiskla, komôrkových dosák alebo moderných vrstvených materiálov. Ponuka širokého sortimentu materiálov pre lesklú, matnú či translucentnú grafiku je zárukou veľmi krátkych realizačných termínov vrátane dopravy na zvolené miesta.

Billboardy

Výroba billboardov z papiera alebo fólie. Billboard má štandardný rozmer 504 x 238cm.

Billboardy tlačíme na špeciálny papier určený na tlač billboardov, tzv. blue back side papier s plošnou hmotnosťou 125 g/m². Tento papier má bledomodrú zadnú stranu (strana, kde sa nanáša lepidlo). Táto bledomodrá vrstva zabezpečuje nepriesvitnosť papiera. Je to výhodné v prípade, ak sa prelepuje na reklamnej ploche starý motív novým motívom. Billboardy je možné vytlačiť aj na samolepiacu fóliu. Tá sa používa v prípade, ak reklamný motív na billboarde bude zverejnený na dlhšie obdobie, spravidla viac ako tri mesiace.


Bigboard

Bigboardy - väčšie reklamné plochy tlačené na papier alebo fóliu, určené do exteriéru. Bigboard sa tlačí v štandardnej veľkosti 960x360 cm.


Megaboardy

Megaboard je exteriérová reklama tlačená na billboardový papier, samolepiacu fóliu alebo PVC banner. Megaboardy vyrobíme na mieru podľa reklamnej plochy.


Dopravné Prostriedky

Ponuka materiálov pre polep dopravných prostriedkov zahŕňa samolepiace fólie, ktoré sa vyznačujú vysokou pružnosťou a životnosťou.

V kombinácii s vhodnou ochrannou lamináciou tvorí veľmi flexibilný sendvič materiálov určených k celoplošnému zabaleniu dopravného prostriedku do individualizovaného reklamného designu. Materiály sú vhodné k polepu konvexných aj konkávnych tvarov.


KONTAKT

Adler print s.r.o.
Chránená dielňa

Veterná 417
900 45 Miloslavov

E: info(at)adlerprint.sk

→ KONTAKTUJ

Katalóg

Stiahnite si najnovší katalóg

→ stiahnuť

TOP