Plátno (canvas)

Precíznu potlač na canvas ocení každý milovník umeleckých diel či exkluzívnych produkčných riešení.

Kvalitná tlač na plátno je skutočne delikátnym zadaním, častokrát s mimoriadne peknými grafikami. Potlačené plátno možno po tlači orezať na formát a odovzdať klientovi v podobe rolky (napr. na uchytenie do lišty, apod). Elegantnejšou alternatívou je jeho zarámovanie. Takto vyrobený obraz zdobí nejednu zasadačku, firemnú recepciu alebo prevádzku ponúkajúcu luxusný tovar.


Textílie

Kvalitná potlač textilu (polyesteru) je základným predpokladom pre výrobu prezentačných produktov určených do interiéru aj exteriéru.

Samozrejmosťou sú následné úpravy potlačeného textilu ako šitie, výroba tunelov, pridávanie úchytov apod. To docenia firmy o.i. zaoberajúce sa výstavníctvom, eventové agentúry, ale napr. aj organizácie pôsobiace v oblasti kulrúry (divadlá, galérie).


Vlajky

Materiály určené pre výrobu vlajok sú väčšinou pletené polyesterové tkaniny. Používajú sa s podkladovým papierom, alebo bez podkladového papiera. Materiál s podkladovým papierom je vhodný aj pre malé tlačové technológie.


Obrazy s dreveným rámom

Kvalitne potlačený a precízne zarámovaný obraz urobený z vlastnej fotky sa razom stane dominantou akéhokoľvek priestoru - firemnej zasadačky, exkluzívnej prevádzky či vašej obývačky.

Na plátno či kapa dosku však netlačíme iba reprodukcie umeleckých diel. Svoje fotografické umenie si na ňom necháva zväčšniť stále viac ľudí, ktorí chcú mať neustále na očiach fotky svojej rodiny, obľúbenej dovolenkovej destinácie alebo akýkoľvek príjemný grafický motív - často z vlasnej fotografie. Obrazy nájdu uplatnenie aj ako dary na oslavy, životné jubileá, svadby apod. Štandardne ponúkame obrazy vo veľkostiach od S po XXL. Vieme spracovať aj individuálne zadania, napr. nadrozmerné obrazy široké niekoľko metrov, vhodné do múzeí, galérií, kaviarní, reštaurácií, apod


Obraz na doske, hliníkový rám

Vkusne zarámovaný obraz vytlačený na kapa dosku alebo fotopapier dodá každému priestoru nový rozmer.

Váš obraz môžeme okrem plátna vytlačiť aj na pevnú kapa dosku. Vami vytvorenú fotografiu, zakúpenú grafiku príp. reprodukciu umeleckého diela môžeme na ľahkú plastovú tabuľu vytlačiť buď priamo (pomocou UV potlače), alebo pre dosiahnutie takmer fotorealistickej tlače možno použiť tlač na fotopapier a jeho následné lepenie na podkladovú dosku. Pre zvýšenie životnosti a dosiahnutie vernosti farieb odporúčame ešte dodatočnú lamináciu. Elegantný nádych dodajú obrazu kvalitné hliníkové rámy (AL).


Dekorácie a Nálepky na Stenu

Dekorácie a rôzne tvarované nálepky umiestnené priamo na stene skrášľujú nielen obývačky, ale aj obchody, bary, firemné zasadačky a priestory recepcií.

Fantázii sa medze nekladú - či už z hľadiska tvaru, veľkosti alebo farebnosti. Výsledkom tvarovania fólii digitálnym orezovým nožom sú rozmanité tvary vychádzajúce z loga firmy, siluety postáv, plnofarebné fotky zvierat či krajiniek alebo rôznorodé geometrické tvary. Takto elegantne riešená samolepka sa razom stane neprehliadnuteľnou súčasťou vášho firemného či súkromného priestoru.


Tapety a Fólie na Stenu

Samolepky na stenu (tzv. wall-wrap fólie) objavuje stále viac zadávateľov projektov interiérovej reklamy. Dnes už máme aj materiály, ktoré sa môžu aplikovať aj v exteriéri, napríklad na tehlovú stenu.

V porovnaní s grafikou zavesenou na stene napríklad v obyčajnom ráme ponúka celopolep alebo čiastočný polep steny oveľa väčšie možnosti pohrať sa s kreatívnym riešením celej realizácie - či už z pohľadu veľkosti alebo tvaru fólie.


KONTAKT

Adler print s.r.o.
Chránená dielňa

Veterná 417
900 45 Miloslavov

E: info(at)adlerprint.sk

→ KONTAKTUJ

Katalóg

Stiahnite si najnovší katalóg

→ stiahnuť

TOP