Vyberte si TYPO3

TYPO3 spĺňa všetky základné požiadavky na redakčný systém:

 • jednoduchá forma správy obsahu bez potreby znalosti programovania
  funkcie vyhľadávania, ktoré sú pre návštevníkov webu veľmi dôležité,
  prispôsobenie individuálnym požiadavkám používateľa (personifikácia), aby sa podľa požiadaviek a potrieb mohol používateľ dostať čo najrýchlejšie k informáciám pre neho najžiadanejším,
  možnosť viacerých jazykových variantov,
  archivácia verzií obsahu, pre prípad, že by bolo potrebné vrátiť sa k staršej verzii.
  modulárnosť - Váš web bude rásť s Vašimi nárokmi
  bezpečnosť -  TYPO3 security team periodicky kontroluje bezpečnosť kódov

Prečo používať redakčný systém TYPO3?

 1. Je lacnejší - Napriek tomu, že jednorazová investícia je o niečo väčšia ako investícia do obyčajných HTML stránok, veľmi rýchlo sa Vám vráti. Ak aktualizujete Váš web 1-2 krát za mesiac, vyberte si TYPO3.

 2. Je rýchly - Pomocou TYPO3 viete Vaše stránky aktualizovať  jednoducho, ale najmä rýchlo. Všetky zmeny sa odzrkadlia na internete takmer okamžite a Váš web bude vždy aktuálny - a teda oveľa zaujímavejší pre klientov firmy ako stránka s neaktuálnymi alebo príliš všeobecnými informáciami o firme.

 3. Optimalizácia pre vyhľadávače - Všetky stránky, ktoré pomocou TYPO3 vytvárate, sú optimalizované pre vyhľadávače. To znamená, že rozšírené a populárne vyhľadávače ako Google alebo Bing časom zobrazujú na vyšších pozíciách.
   
 4. Interaktivita - Vďaka TYPO3 môže Vaša stránka byť oveľa interaktívnejšia a môže zahŕňať množstvo modulov - eshop, diskusné fórum, blog, atď. Ak zvažujete investíciu do komplexnejšej web stránky, investícia do TYPO3 sa Vám určite vyplatí.

 5. Open Source - Čo znamená, že za samotný systém klient neplatí žiadne licenčné poplatky, iba za služby, spojené so sprevádzkovaním a prispôsobením systému požiadavkám klienta.

 6. Extensions (rozšírenia) – Vďaka veľkej komunite vývojárov ponúka rozsiahle možnosti rozšírenia funkcionalít pre jednotlivé stránky.
KONTAKT

Adler print s.r.o.
Chránená dielňa

Veterná 417
900 45 Miloslavov

E: info(at)adlerprint.sk

→ KONTAKTUJ

Katalóg

Stiahnite si najnovší katalóg

→ stiahnuť

TOP