Samolepky

Samolepky (fólie) sú produktom, ktorému sa venujeme od prvých dní existencie spoločnosti.

Za ten čas sme vytlačili tisíce samolepiek rôznych veľkostí a tvarov. Či už ide o tlač jedného kusu veľkej samolepky, stoviek menších prelepiek či špeciálne tvarovanú samolepkovú aplikáciu, neváhajte využiť niektorý z našich špičkových služieb.


Dopravné Prostriedky

Ponuka materiálov pre polep dopravných prostriedkov zahŕňa samolepiace fólie, ktoré sa vyznačujú vysokou pružnosťou a životnosťou.

V kombinácii s vhodnou ochrannou lamináciou tvorí veľmi flexibilný sendvič materiálov určených k celoplošnému zabaleniu dopravného prostriedku do individualizovaného reklamného designu. Materiály sú vhodné k polepu konvexných aj konkávnych tvarov.


Podlahová Grafika

Podlahová reklama je produktom tlačeným na samolepke polaminovanej špeciálnym podlahovým laminom so zvýšenou odolnosťou voči oderu.

Podľa požadovanej odolnosti a dĺžky použitia je možné aplikovať 2, 3, 6 alebo 12-mesačné lamino. Obľúbené sú najmä špeciálne tvarované podlahové fólie. Možnosti v oblasti podlahovej reklamy sú rozmanité - od systémov navigácií po predajniach, cez upriamenie pozornosti na nový produkt až po promovanie akciového tovaru.


Okenná Grafika

Okenná reklama je všade - na oknách reštaurácií a barov, na výkladoch predajní alebo ako špeciálna reklama na dopravných prostriedkov.

Podoby sú rôzne - od vyplotrovaných písmen na výklade po celopolep veľkých tabúľ skla. V závislosti od plánovaného použitia a účelu tlačíme okennú reklamu na viacerých našich tlačových strojoch. Vďaka jedinečnosti UV stroja napríklad dokážeme vytlačiť samolepky lepené zvnútra výkladov alebo samolepky s vytlačenou bielou farbou. Dovoľte nám rozžiariť váš výklad alebo predajňu.


Dekorácie a Nálepky na Stenu

Dekorácie a rôzne tvarované nálepky umiestnené priamo na stene skrášľujú nielen obývačky, ale aj obchody, bary, firemné zasadačky a priestory recepcií.

Fantázii sa medze nekladú - či už z hľadiska tvaru, veľkosti alebo farebnosti. Výsledkom tvarovania fólii digitálnym orezovým nožom sú rozmanité tvary vychádzajúce z loga firmy, siluety postáv, plnofarebné fotky zvierat či krajiniek alebo rôznorodé geometrické tvary. Takto elegantne riešená samolepka sa razom stane neprehliadnuteľnou súčasťou vášho firemného či súkromného priestoru.


Tapety a Fólie na Stenu

Samolepky na stenu (tzv. wall-wrap fólie) objavuje stále viac zadávateľov projektov interiérovej reklamy. Dnes už máme aj materiály, ktoré sa môžu aplikovať aj v exteriéri, napríklad na tehlovú stenu.

V porovnaní s grafikou zavesenou na stene napríklad v obyčajnom ráme ponúka celopolep alebo čiastočný polep steny oveľa väčšie možnosti pohrať sa s kreatívnym riešením celej realizácie - či už z pohľadu veľkosti alebo tvaru fólie.


Krátkodobé fólie (1-2 roky)

Krátkodobé fólie sú buď z PVC, monomerické a valcované a alebo sa jedná o alternatívu na báze polypropylénu. Životnosť v rozmedzí 1 až 2 roky v exteriéri predurčujú tieto materiály pre kampaňovité nasadenie pri výrobe jednoduchých exteriérových tlačí.
Typickým príkladom použitia krátkodobých materiálov sú podlahové grafiky, menšie reklamné samolepky alebo reklamné tabule.

Strednodobé fólie (2-4 roky)

Medzi strednodobé samolepiace fólie zaraďujeme tie, ktorým výrobca garantuje použitie v exteriéri v rozmedzí 2 až 4 roky. Pozor, všetky údaje o životnostiach samolepiacich fólií sú uvedené v nepotlačenom stave.
V tejto skupine sú stále iba monomerické valcované PVC fólie, avšak s väčšou možnosťou využitia na rovných nebo mierne zaoblených plochách. Aj ponuka použitých lepidiel je širšia.

Dlhodobé fólie (4 a viac rokov)

Dlhodobé samolepiace fólie sú materiály s životnosťou vyššou ako 4 roky. Tento údaj sa týka životnosti v nepotlačenom stave, potlačením sa životnosť znižuje v závislosti na pokrytí a agresivite atramentu. Typickým príkladom použitia týchto materiálov sú dlhodobé polepy rovných a konkávne zahnutých (väčší než priamy uhol) plôch.

KONTAKT

Adler print s.r.o.
Chránená dielňa

Veterná 417
900 45 Miloslavov

E: info(at)adlerprint.sk

→ KONTAKTUJ

Katalóg

Stiahnite si najnovší katalóg

→ stiahnuť

TOP