Bannery / Plachty

Tlačíme bannery rôznych veľkostí, tvarov a farieb.

Či už ide o klasické exteriérové plachty, kvalitné interiérové bannery visiace spod stropu takmer každého nákupného centra alebo plachty na športové, kultúrne a spoločenské podujatia. To všetko pre vás vyrobíme spolu s profesionálnou finalizáciou - vysokofrekvenčné zvary, spevnené okraje, kovové očká alebo tunely.


Sieťovina / Mesh

Mesh, teda vinylová sieťovina, nachádza uplatnenie všade tam, kde nie je vhodné použiť klasický banner.

Výhodou meshu je nižšia hmotnosť a bezpečnejšie použitie najmä vo veternom prostredí. To sa týka najmä sieťovín stredných a veľkých formátov. Mesh sa používa na exteriérových konštrukciách, lešeniach ale napríklad aj na koncertoch na veľkých pódiách (stageoch). Vyrábame vysokokvalitné meshe do interiérov na expo veľtrhy, výstavy alebo eventy.


Blockout bannery

sú materiály určené na presvetlenie. To znamená, že majú menšiu optickú hustotu ako štandardný banner a lepšie odvádza svetlo do nich nasvietené. Podobný princíp používajú aj backlit filmy. Tieto bannery sa často potláčajú z oboch strán rovnakým motívom, čím sa pri presvetlení dosiahne ešte vyššej sýtosti farieb. Tieto materiály sú však určené k vzdialenejším pohľadovým vzdialenostiam.

HDPE a PP bannery

sú ekologickou alternatívou ku klasickým PVC bannerom. Sú to materiály na báze polypropylénu a polyetylénu. Najčastejšie sa používajú v interiéroch, kde by klasický PVC banner mohol pôsobiť lacno. Niektoré z nich je vhodné použiť do RollUp systémov.

KONTAKT

Adler print s.r.o.
Chránená dielňa

Veterná 417
900 45 Miloslavov

E: info(at)adlerprint.sk

→ KONTAKTUJ

Katalóg

Stiahnite si najnovší katalóg

→ stiahnuť

TOP