Reklamné Tlačoviny

S využitím kvalitných moderných tlačiarenských strojov vám pomôžeme pomocou pútavých plagátov, samolepiek, bannerov, sieťoviny a textílií predať vaše produkty a služby. Stačí si len vybrať produkt zodpovedajúci vašim potrebám.

Plagáty

Plagáty a postery sú často využívaným produktom interiérovej aj vonkajšej reklamy.

S využitím kvalitných moderných tlačiarenských strojov vám pomôžeme pomocou pútavých plagátov predať vaše produkty a služby. Samozrejmosťou je možnosť výberu rôznych typov a gramáží papiera. Štandardne tlačíme formáty A0, A1, A2 a B0, B1, B2. Vytlačíme vám aj špeciálne rozmery - často veľké aj niekoľko metrov štvorcových. Výhodou je možnosť tlače malých a stredých sérií alebo dokonca aj tlač 1 ks - to všetko v rozumnej cene. Častá je aj tlač viacerých grafických motívov, čo využívajú o.i. siete predajní a supermarketov ale napr. aj politické strany, ak tlačia postery pre viacero kandidátov.


Samolepky

Samolepky (fólie) sú produktom, ktorému sa venujeme od prvých dní existencie spoločnosti.

Za ten čas sme vytlačili tisíce samolepiek rôznych veľkostí a tvarov. Či už ide o tlač jedného kusu veľkej samolepky, stoviek menších prelepiek či špeciálne tvarovanú samolepkovú aplikáciu, neváhajte využiť niektorý z našich špičkových služieb.


Plátno (canvas)

Precíznu potlač na canvas ocení každý milovník umeleckých diel či exkluzívnych produkčných riešení.

Kvalitná tlač na plátno je skutočne delikátnym zadaním, častokrát s mimoriadne peknými grafikami. Potlačené plátno možno po tlači orezať na formát a odovzdať klientovi v podobe rolky (napr. na uchytenie do lišty, apod). Elegantnejšou alternatívou je jeho zarámovanie. Takto vyrobený obraz zdobí nejednu zasadačku, firemnú recepciu alebo prevádzku ponúkajúcu luxusný tovar.


Bannery / Plachty

Tlačíme bannery rôznych veľkostí, tvarov a farieb.

Či už ide o klasické exteriérové plachty, kvalitné interiérové bannery visiace spod stropu takmer každého nákupného centra alebo plachty na športové, kultúrne a spoločenské podujatia. To všetko pre vás vyrobíme spolu s profesionálnou finalizáciou - vysokofrekvenčné zvary, spevnené okraje, kovové očká alebo tunely.


Sieťovina / Mesh

Mesh, teda vinylová sieťovina, nachádza uplatnenie všade tam, kde nie je vhodné použiť klasický banner.

Výhodou meshu je nižšia hmotnosť a bezpečnejšie použitie najmä vo veternom prostredí. To sa týka najmä sieťovín stredných a veľkých formátov. Mesh sa používa na exteriérových konštrukciách, lešeniach ale napríklad aj na koncertoch na veľkých pódiách (stageoch). Vyrábame vysokokvalitné meshe do interiérov na expo veľtrhy, výstavy alebo eventy.


Vlajky

Materiály určené pre výrobu vlajok sú väčšinou pletené polyesterové tkaniny. Používajú sa s podkladovým papierom, alebo bez podkladového papiera. Materiál s podkladovým papierom je vhodný aj pre malé tlačové technológie.


Textílie

Kvalitná potlač textilu (polyesteru) je základným predpokladom pre výrobu prezentačných produktov určených do interiéru aj exteriéru.

Samozrejmosťou sú následné úpravy potlačeného textilu ako šitie, výroba tunelov, pridávanie úchytov apod. To docenia firmy o.i. zaoberajúce sa výstavníctvom, eventové agentúry, ale napr. aj organizácie pôsobiace v oblasti kulrúry (divadlá, galérie).


KONTAKT

Adler print s.r.o.
Chránená dielňa

Veterná 417
900 45 Miloslavov

E: info(at)adlerprint.sk

→ KONTAKTUJ

Katalóg

Stiahnite si najnovší katalóg

→ stiahnuť

TOP