POS Reklama

V tejto oblasti máme veľké skúsenosti. Realizovali sme veľké množstvo návlekov na Security Gaty, branding Fragrance Barov, branding regálov vo forme regálových gondol a množstvo podobných realizácií. Stačí si len vybrať vami preferovanú formu prezentácie produktu.

Fragrance Bar

Fragrance Bar je reklamný nábytok, ktorý sa branduje na značku, ktorú práve prezentujete. Kompletne celá nábytková stena sa "prezlečie" dočasne tak, aby ste čo najviac upútali pri prezentácii ponúkaných produktov.

Je viacero metód, ktorými možno vykonať branding Fragrance baru. Jedna z metód je priama aplikácia samolepiacej fólie na nábytok, prípadne pult. Ďalšia možnosť je grafiku natlačiť na kartón alebo tenký reklamný plast a ten potom obojstrannou samolepiacou páskou aplikovať na nábytok, prípadne pult.


Regálová Gondola

Regálová gondola sa nachádza na konci regálov, a preto sa vyníma a ponúka tovar, ktorý sa nestráca v spleti iných tovarov v dlhom regáli

Gondoly je možné vyrobiť viacerými spôsobmi. Ak predpokladáte dlhodobejšie využitie, tak sa vyrába z dreva a následne sa brenduje samolepiacimi materiálmi. Pri krátkodobom využití sa gondoly vyrábajú z polystyrénového skeletu "oblečeného" pomocou kartónu s natlačenými grafickými motívmi. Na kartónové poličky sa priamo vystavuje ponúkaný tovar. Takto vyrobená gondola sa mení pri každej výmene grafiky..


Brána do Predajne - Security Gate

Security Gate je reklamný nosič, ktorý sa používa vo veľkých obchodných strediskách. Často sa využíva s použitím ďalších reklamných prostriedkov, napríklad s regálovými gondolami, eventami vo Fragrance Bare a podobne.

Návleky na Security Gate vyrábame z potlačeného papiera, prípadne z potlačeného kartónu, Pre vyššiu účinnosť je doporučená lesklá laminácia, ktorá zvýrazní farebnosť grafického návrhu návleku a zároveň zvýši trvanlivosť návleku.


Disleje a Stojany

Displeje a stojany sú často využívanou formou POS reklamy prezentujúcou produkty a služby, obvykle s vystavením konkrétnych maloobchodných balení.

Stojany z kartónu, plastu a iných materiálov nájdeme v každej predajni. Či už ide o štandardné návrhy alebo jedinečne tvarované stojany - pri precíznom navrhnutí v programe ArtiosCad, správnom výbere materiálu a vhodnom umiestnení zaručene dosiahnete neprehliadnuteľnú podporu predaja vášho produktu alebo služby.


Pútače a Standy

Jednostranný alebo obojstranný pútač jedinečného tvaru vie atraktívnou formou upozorniť na produktovú novinku, akciový tovar alebo mimoriadnu ponuku.

Stand / pútač sa najčastejšie vyrába z kartónu (lepenky), kapaplastu alebo dutiunkového plastu. Kreativite sa medze nekladú, stand môže mať podobu ľudskej postavy, produktu v nadživotnej veľkosti alebo akýkoľvek iný tvar. Samozrejmosťou sú doplnky ako držiaky na letáky (A4, A5, DL, iné), menej tradičnými doplnkami je osvetlenie, ozvučenie alebo mechanická funkcia standu (napr. pohyb).


Eliptické Totemy

Eliptické totemy sú voľne stojace obojstranné pútače umiestnené v priestore predajní, nákupných centier či iných prevádzok.

Vďaka elegantnému tvaru so základňou vo forme elipsy je možné dosiahnuť viditeľnosť reklamného posolstva prakticky zo všetkých strán. Najpoužívanejším materiálom je vlnitá lepenka, ktorú možno tvarovať do rôznych veľkostí. Okrem umiestnenia na predajných miestach nachádzajú totemy uplatnenie aj na konferenciách, workshopoch, eventoch a iných podujatiach. Univerzálnoť podčiarkuje aj rozmanitý výber veľkostí a tvarov - od najmenších totemov veľkosti M až po mohutné totemy XL.


Závesné Pútače

Rôzne tvarované závesné pútače nájdu svoje uplatnenie v akejkoľvek prevádzke.

Či už z kartónu, plastu, ľahčenej kapa dosky - zaručene dostanú vaše reklamné posolstvo k cieľovej skupine. Najväčší efekt možno dosiahnuť využitím netradičného tvaru za použia obojstrannej potlače.


Reklamné Obaly

Originálne reklamné a darčekové obaly rozmanitých tvarov dodajú obsahu ten správny šmrnc.

Rôznorodé uplatnenie ponúkajú obaly rozličných tvarov a rozmerov používané v predajniach, lekárňach alebo centrách služieb. Jedinečný obal, vyrobený špeciálne pre vás dokáže odlíšiť váš produkt, dar alebo reklamný predmet. Populárne sú po celý rok, ich hlavná sezóna je už tradične pred Vianocami, kedy väčšina spoločností obdarúva svojich klientov a obchodných partnerov. Odlíšte sa, dajte si vyrobiť jedinečný obal!


Modely Produktov

Obľúbenou in-store aplikáciou umiestnenou v mieste predaja sú modely produktov rozmanitých tvarov, často vyrábané v nadživotnej veľkosti.

Originálne modely produktov v netradičnej veľkosti zaručene predajú váš výrobok alebo spropagujú vašu produktovú novinku - a je jedno či ide o práčku, mobil, fľašu s nápojom alebo zákaznícku kartu. Jedinečné modely produktov nachádzajú uplatnenie v predajniach, centrách služieb či v nákupných centrách. Výhodou je možnosť výroby už 1 ks.


Shelf Stopper

Shelf stopper - to je to, do čoho narazíte pri kúpe jogurtu, šampónu či obľúbeného nápoja.

Originálne shelf-stoppery rôznych tvarov a veľkostí spropagujú váš tovar doslova v rozhodujúcej chvíli - pár sekúnd pred vložením toho vášho výrobku do nákupného košíka.


Paletové Wrapy a Dekorácie

Paletové omotávky (wrapy) a dekorácie sú ďalším často používaným produktom interiérovej reklamy.

Paletové wrapy sú určené pre väčšie prevádzky predávajúce produkty z paliet, možno ich vidieť najmä v hypermarketoch v oddeleniach potravín alebo drogérie. Drevená paleta tak už nemusí byť iba neatraktívnym podkladom pre ponúkané výrobky. Pri kreatívnom nápade a precíznom vytlačení dokáže paletová dekorácia výrazne zvýšiť predaj produktu. Najatraktívnejšie sú paletové dekorácie s grafikou umiestnenou až do výšky očí.


KONTAKT

Adler print s.r.o.
Chránená dielňa

Veterná 417
900 45 Miloslavov

E: info(at)adlerprint.sk

→ KONTAKTUJ

Katalóg

Stiahnite si najnovší katalóg

→ stiahnuť

TOP