TYPO3

TYPO3 je redakčný enterprise systém pre správu obsahu. Je užívateľsky prívetivý a intuitívny nástroj, ktorý umožňuje editovať a udržiavať obsah web stránky, pomocou sofistikovaných funkcií v niekoľkých kliknutiach myšou.

O CMS

Redakčný systém (Content Management System (CMS)) je softvér, ktorý umožňuje jednoducho publikovať a spravovať obsah web stránky, bez nutnosti znalosti programovacieho jazyka.


Prečo Práve TYPO3

TYPO3 spĺňa všetky základné požiadavky na redakčný systém:

 • jednoduchá forma správy obsahu bez potreby znalosti programovania
  funkcie vyhľadávania, ktoré sú pre návštevníkov webu veľmi dôležité,
  prispôsobenie individuálnym požiadavkám používateľa (personifikácia), aby sa podľa požiadaviek a potrieb mohol používateľ dostať čo najrýchlejšie k informáciám pre neho najžiadanejším,
  možnosť viacerých jazykových variantov,
  archivácia verzií obsahu, pre prípad, že by bolo potrebné vrátiť sa k staršej verzii.
  modulárnosť - Váš web bude rásť s Vašimi nárokmi
  bezpečnosť -  TYPO3 security team periodicky kontroluje bezpečnosť kódov

Optimalizácia Webu

Viac ako 380 000 web stránok a portálov používa práve TYPO3.  Napríklad web stránky firiem ako sú:  BMW, Volkswagen (VW), Bayer, MGM Home Entertainment (Nederland), Europcar, Ford, MAN, Audi The New York Times, Lufthansa, Deutsche Welle, VDI, TÜV, Unicef, Aral, Greenpeace, Červený kríž atď.

Na redakčnom systéme TYPO3 pracujú tisícky vývojárov, čo je jedna z mnoho výhod oproti komerčným CMS. Typo3 obsahuje obrovské množstvo doplnkových aplikácií a modulov, akými sú e-shopy,platobné systémy,  blogy, diskusné fóra, SEO moduly , newslettery, ankety, formuláre,  atď.

Typo3 je veľmi vhodný na firemné prezentačné webstránky, portálové riešenia, intranetové a extranetové riešenia a mnoho iného...


KONTAKT

Adler print s.r.o.
Chránená dielňa

Veterná 417
900 45 Miloslavov

E: info(at)adlerprint.sk

→ KONTAKTUJ

Katalóg

Stiahnite si najnovší katalóg

→ stiahnuť

TOP