Dekorácie a Branding

Dnešné technológie umožňujú tlačiť na rôzne samolepiace materiály. Nie je problém aplikovať samolepiaci potlačený materiál na tehlovú stenu alebo betónovú stenu v exteriéri. To umožňuje nevídané možnosti brandingu napríklad reštaurácií.

Obrazy s dreveným rámom

Kvalitne potlačený a precízne zarámovaný obraz urobený z vlastnej fotky sa razom stane dominantou akéhokoľvek priestoru - firemnej zasadačky, exkluzívnej prevádzky či vašej obývačky.

Na plátno či kapa dosku však netlačíme iba reprodukcie umeleckých diel. Svoje fotografické umenie si na ňom necháva zväčšniť stále viac ľudí, ktorí chcú mať neustále na očiach fotky svojej rodiny, obľúbenej dovolenkovej destinácie alebo akýkoľvek príjemný grafický motív - často z vlasnej fotografie. Obrazy nájdu uplatnenie aj ako dary na oslavy, životné jubileá, svadby apod. Štandardne ponúkame obrazy vo veľkostiach od S po XXL. Vieme spracovať aj individuálne zadania, napr. nadrozmerné obrazy široké niekoľko metrov, vhodné do múzeí, galérií, kaviarní, reštaurácií, apod


Obraz na doske, hliníkový rám

Vkusne zarámovaný obraz vytlačený na kapa dosku alebo fotopapier dodá každému priestoru nový rozmer.

Váš obraz môžeme okrem plátna vytlačiť aj na pevnú kapa dosku. Vami vytvorenú fotografiu, zakúpenú grafiku príp. reprodukciu umeleckého diela môžeme na ľahkú plastovú tabuľu vytlačiť buď priamo (pomocou UV potlače), alebo pre dosiahnutie takmer fotorealistickej tlače možno použiť tlač na fotopapier a jeho následné lepenie na podkladovú dosku. Pre zvýšenie životnosti a dosiahnutie vernosti farieb odporúčame ešte dodatočnú lamináciu. Elegantný nádych dodajú obrazu kvalitné hliníkové rámy (AL).


Podlahová Grafika

Podlahová reklama je produktom tlačeným na samolepke polaminovanej špeciálnym podlahovým laminom so zvýšenou odolnosťou voči oderu.

Podľa požadovanej odolnosti a dĺžky použitia je možné aplikovať 2, 3, 6 alebo 12-mesačné lamino. Obľúbené sú najmä špeciálne tvarované podlahové fólie. Možnosti v oblasti podlahovej reklamy sú rozmanité - od systémov navigácií po predajniach, cez upriamenie pozornosti na nový produkt až po promovanie akciového tovaru.


Okenná Grafika

Okenná reklama je všade - na oknách reštaurácií a barov, na výkladoch predajní alebo ako špeciálna reklama na dopravných prostriedkov.

Podoby sú rôzne - od vyplotrovaných písmen na výklade po celopolep veľkých tabúľ skla. V závislosti od plánovaného použitia a účelu tlačíme okennú reklamu na viacerých našich tlačových strojoch. Vďaka jedinečnosti UV stroja napríklad dokážeme vytlačiť samolepky lepené zvnútra výkladov alebo samolepky s vytlačenou bielou farbou. Dovoľte nám rozžiariť váš výklad alebo predajňu.


Veľkoplošné Fotografie

Fotografujeme všetci, veľa a radi. Zobraziť výsledok iba na monitore počítača však nie je to pravé. Využite kvalitnú tlač fotografií naozaj veľkého formátu.

Až vytlačením fotografií vo veľkom rozmere na kvalitnom fotopapieri a ich umiestením v priestore naplno vyznje krása a atmosféra zachytená objektívom fotografa. Mimoriadne kvalitné tlačové stroje umožnia aj vašim fotkám naplno zažiariť. Fotky ponúkame v rozmeroch od najmenších (S) až po veľkoformáty (XXL).


Dekorácie a Nálepky na Stenu

Dekorácie a rôzne tvarované nálepky umiestnené priamo na stene skrášľujú nielen obývačky, ale aj obchody, bary, firemné zasadačky a priestory recepcií.

Fantázii sa medze nekladú - či už z hľadiska tvaru, veľkosti alebo farebnosti. Výsledkom tvarovania fólii digitálnym orezovým nožom sú rozmanité tvary vychádzajúce z loga firmy, siluety postáv, plnofarebné fotky zvierat či krajiniek alebo rôznorodé geometrické tvary. Takto elegantne riešená samolepka sa razom stane neprehliadnuteľnou súčasťou vášho firemného či súkromného priestoru.


Tapety a Fólie na Stenu

Samolepky na stenu (tzv. wall-wrap fólie) objavuje stále viac zadávateľov projektov interiérovej reklamy. Dnes už máme aj materiály, ktoré sa môžu aplikovať aj v exteriéri, napríklad na tehlovú stenu.

V porovnaní s grafikou zavesenou na stene napríklad v obyčajnom ráme ponúka celopolep alebo čiastočný polep steny oveľa väčšie možnosti pohrať sa s kreatívnym riešením celej realizácie - či už z pohľadu veľkosti alebo tvaru fólie.


KONTAKT

Adler print s.r.o.
Chránená dielňa

Veterná 417
900 45 Miloslavov

E: info(at)adlerprint.sk

→ KONTAKTUJ

Katalóg

Stiahnite si najnovší katalóg

→ stiahnuť

TOP