Reklamné Tabule

Nesvetelnú reklamu možno zjednodušene označiť ako “predstupeň” svetelných reklám. Nie vždy treba svetlo, nároky na kvalitu a originálnosť spracovania a vyhotovenia sú však na rovnakej úrovni. Môžeme vám ponúknuť dlhoročné skúseností s praktickou tvorbou firemného výrazu. Za tú dobu sme zrealizovali stovky reklamných tabúľ, boardov, transparentov, plastických znakov či písmen. Od začiatku deväťdesiatych rokov pozorne sledujeme materiálový vývoj v tejto oblasti a dnes sme schopní ponúknuť klasickú škálu podkladových materiálov na báze plastov, ľahkých kovov, plexiskla, komôrkových dosák alebo moderných vrstvených materiálov. Ponuka širokého sortimentu materiálov pre lesklú či matnú grafiku je zárukou veľmi krátkych realizačných termínov vrátane dopravy na zvolené miesta.


Reklamné Tlačoviny

S využitím kvalitných moderných tlačiarenských strojov vám pomôžeme pomocou pútavých plagátov, samolepiek, bannerov, sieťoviny a textílií predať vaše produkty a služby. Stačí si len vybrať produkt zodpovedajúci vašim potrebám.


Dekorácie a Branding

Dnešné technológie umožňujú tlačiť na rôzne samolepiace materiály. Nie je problém aplikovať samolepiaci potlačený materiál na tehlovú stenu alebo betónovú stenu v exteriéri. To umožňuje nevídané možnosti brandingu napríklad reštaurácií.


POS Reklama

V tejto oblasti máme veľké skúsenosti. Realizovali sme veľké množstvo návlekov na Security Gaty, branding Fragrance Barov, branding regálov vo forme regálových gondol a množstvo podobných realizácií. Stačí si len vybrať vami preferovanú formu prezentácie produktu.


Reklamné a Darčekové Predmety

Zabezpečujeme potlač reklamných predmetov a darčekov. V ponuke máme od lacných a praktických predmetov až po luxusné darčeky. Vyrábame aj originálne reklamné predmety priamo podľa potrieb klienta. Od poznámkových blokov, kalendárov s vlastnými fotkami, cukríkov a sladkostí s potlačou.


Jedinečné Produkty a Atypy

Nenašli ste svoj vytúžený produkt v inej kategórii?

Tím našich diajnérov a produkčných špecialistov vám navrhne a vyrobí akýkoľvek netradičný tlačový produkt. Či už ho potrebujete na koncoročný večierok, ako pozadie k foteniu alebo kreatívny úlet na vašu recepciu. Určite vás príjemne prekvapíme. Neveríte? Nájdite na tejto stránke kontakt na nás - stačí sa ozvať. Plasty, kartóny, plexisklá a iné materiály v našom sklade sa už nevedia dočkať :)


KONTAKT

Adler print s.r.o.
Chránená dielňa

Veterná 417
900 45 Miloslavov

E: info(at)adlerprint.sk

→ KONTAKTUJ

Katalóg

Stiahnite si najnovší katalóg

→ stiahnuť

TOP