Displeje

Rozhodovanie, ako najlepšie vystaviť vašu grafiku alebo orientačnú tabuľu môže byť náročné - my vám toto rozhodnutie uľahčíme vďaka veľkému množstvu vyskúšaných a otestovaných systémov, o ktorých vieme, že fungujú. Či už ide o systémy pevné alebo pružné, kábelové alebo rámové systémy, našim cieľom je vždy poskytnúť to najlepšie riešenie za najlepšiu cenu.


Voľne Stojace Reklamné Systémy

Voľne stojace reklamné systémy musia byť silné, robustné a schopné odovzdať odkaz. Máme veľké množstvo riešení pre voľne stojace reklamné tabule, z ktorých každé je schopné ponúknuť nezávislý reklamný odkaz, avšak aj napriek tomu, môžu byť zakomponované ako súčasť koordinovaného systému tam, kde je potrebné docieliť komplexné riešenie. 


Systémy Montované na Stenu

Ak je problém s priestorom, reklamné a orientačné systémy montované na stenu môžu ponúknuť skvelé riešenie. Máme jeden z najuniverzálnejších sortimentov na stenu montovaných vývesných tabulí, ktorý uspokojí všetky vaše potreby.
Aby sme vymenovali aspoň niektoré z produktov, ide o kvalitné bannerové systémy, stojany a upevnenia, rámové systémy a smerové tabule.


Osvetlené Systémy

Osvetlenie vašej reklamnej tabule ju zviditeľní a naviac jej poskytne rôzne dimenzie. Mnohé z našich reklamných systémov môžu byť jednoducho skonštruované tak, aby zahŕňali osvetlenie a zaistili odlišný vzhľad v noci aj vo dne - dve reklamné tabule za cenu jednej!


Závesné Reklamné Systémy

Zavesenie alebo inštalovanie tabulí kolmo na stenu môže ponúknuť alternatívne riešenie upevnenia tam, kde štandardné možnosti namontovania na stenu alebo volného umiestnenia nie sú dostačujúce. Veľký počet našich reklamných systémov môže byť zavesený alebo inštalovaný kolmo na stenu, čo umožňuje ich väčšiu viditeľnosť a zaisťuje, že ich môžete prispôsobiť každej situácii.


KONTAKT

Adler print s.r.o.
Chránená dielňa

Veterná 417
900 45 Miloslavov

E: info(at)adlerprint.sk

→ KONTAKTUJ

Katalóg

Stiahnite si najnovší katalóg

→ stiahnuť

TOP