Obnovte Si Prevádzku

Potlačiteľné tapety sú materiály špeciálne vyvinuté pre individualizáciu interiérov prostredníctvom veľkoplošnej digitálnej tlače. Tlačiť je možné na materiál na báze PVC i bez obsahu PVC, textilné tapety, materiály samolepiace aj materiály aplikovateľné štandardnými tapetárskymi postupmi.

→ viac

Celoplošný Polep Automobilov

Car wrap - celoplošný polep automobilov je v súčasnosti alternatívou k prelakovaniu celej karosérie automobilu. Ponuka materiálov pre polep dopravných prostriedkov zahŕňa samolepiace fólie, ktoré sa vyznačujú vysokou pružnosťou a životnosťou. V kombinácii s vhodnou ochrannou lamináciou tvorí veľmi flexibilný sendvič materiálov určených k celoplošnému zabaleniu dopravného prostriedku do individualizovaného reklamného designu. Materiály sú vhodné k polepu konvexných aj konkávnych tvarov.

→ viac

Doplnková Tlač - Výsek, Slepotlač

Výsek patrí medzi obľúbené konečné úpravy tlačovín. Je k nemu potrebné vyrobiť výsekovú formu – planžetu. Zvolený tvar sa vysekáva tlakom a nemožno tak docieliť prílišnú detailnosť. Tvarový výsek dáva tlačovinám konečnú podobu. Špeciálnou formou razby je slepotlač, kde sa razba aplikuje bez fólie - iba vytlačením motívu do materiálu. Prevádza sa tlačovou formou bez farby alebo raziacou formou spravidla do kvalitného grafického papiera. Slepotlač dodáva tlačovinám ďalší rozmer.

→ viac

Priama Podpora Predaja v Predajniach

Merchandising vychádza z anglického merchandise (obchodovať, tovar). V podstate sa jedná o najdôležitejšiu z činností, vykonávaných na mieste predaja (POS – point of sale). Základnou podstatou tovarového merchandisingu je zabezpečiť, aby bol tovar nájdený, prvotne vyložený a neustále dokladaný do regálov podľa starostlivo vopred určených plánogramov. Podstatou našej práce je tzv sekundárne (druhotné) vystavenie, tzn. vyňatie „našich“ výrobkov z celkovej množiny a ich zvýraznenie, spravidla pomocou reklamnej akcie - darček za kúpu, rôzne zľavy a pod.

→ viac

Prezentácie - PopUp Steny

PopUp steny sú prezentačné systémy, z ktorých za niekoľko minút postavíte kompletnú prezentačnú stenu s grafikou, často doplnenú o prezentačný pultík. Je to vysoko efektívny nástroj určený na prezentáciu v mieste predaja alebo na konferenciách. Z PopUp systémov je možné zostaviť aj mobilný výstavný stánok.

→ viac

Návrh, Tvorba a Optimalizácia Webu

Podnikať bez kvalitnej web stránky je skutočne ťažké, neváhajte investovať čas a peniaze do profesionálnej www prezentacií na internete. Čím viac..

→ viac

Výklad Pojmov

Informácie o druhoch a použití hárkového papiera a informácie o rôznych druhoch väzieb používaných pri hárkovej tlači.

→ viac

Hárková Tlač Ofsetom

Ak potrebujete vytlačiť väčšie množstvo produktov, potom použijeme hárkovú..

→ viac

Štruktúrovaná Laminácia

Až štruktúrovaná laminácia dodá vašej veľkoplošnej digitálnej tlače tie..

→ viac

Sieťotlač

Pomocou sieťotlače sa dajú potláčať takmer všetky materiály ako sú plasty,..

→ viac

Reklamné Predmety

V ponuke máme od lacných a praktických predmetov až po luxusné darčeky...

→ viac

Roll-Up Systémy

Bannerové a RollUp systémy sú konštrukcie, do ktorých sa upína grafický..

→ viac

Pohľadnice

Exkluzívna personifikovaná pohľadnica adresáta poteší.

→ viac
TOP