Naša spoločnosť ponúka aj rôzne druhy doplnkovej tlače, ktorá sa využíva v hárkovej tlači a pri potlačovaní rôznych predmetov.
Ak chcete dať vyniknúť svojim pozvánkam, použite razbu alebo slepotlač. Slepotlač sa často používa aj pri výrobe vizitiek.
Termotlač je konečná úprava tlače, pri ktorej sa do miest, kde je čerstvo natlačená farba nanesie plastový granulát, ktorý sa následne zapečie. Termotlač dodá Vašim tlačovinám luxusný vzhľad a 3D efekt. Pri termotlači je možné použiť tiež granulát s farebnými a lesklými glitrami. Termotlačou možno upraviť vizitky, svadobné i promočné oznámenia, novoročenky aj iné tlačoviny.
Pomocou sieťotlače sa dajú potláčať takmer všetky materiály ako sú plasty, guma, rôzne kovy, plexisklo, sklo, keramika, drevo, koža, koženka, papier a rôzne typy samolepiek.
Samotný princíp sieťotlače je veľmi jednoduchý. Na potláčaný predmet sa farba pretláča cez jemné kovové alebo nylonové sito, v ktorom sú pomocou šablóny požadovanej grafiky priepustné iba tie oká cez ktoré ma prechádzať farba. Takáto šablóna sa vytvára zväčša chemickou cestou, na sito sa nanesie fotocitlivý materiál, prekryje sa šablónou a osvieti sa. Časti sita, ktoré boli osvietene stvrdnú a zabraňujú priechodu farby. Časti prekryté šablónou sa vypláchnu a ostávajú priepustné. Cez takto pripravenú šablónu sa farby pretláčajú pomocou gumovej stierky. Veľkosť oka na site určuje rozlíšenie výslednej tlače, pomocou viacerých sít sa dá vyskladať aj plnofarebný rastrovaný obraz.
Aplikácia na textil sa vykonáva vyrezaním motívu zo špeciálnej fólie na rezacom plotri, ktorý sa následne pod vysokou teplotou a určitým tlakom nažehlí na textil. Výhodou tejto aplikácie je rýchlosť a použitie pri menšom počte textilov. Nažehľovanie sa vykonáva špeciálnymi nažehľovacími lismi, ktorých pracovná plocha je rovnomerne vyhriata na požadovanú teplotu a súčasne je schopná vyvinúť potrebný tlak. Nažehľovacie plochy sú buď rovné, alebo vpadnuté (pre nažehľovanie napr. na čiapky).