Veľkoplošná Tlač

Špičková veľkoformátová tlač a digitálna tlač. Vytlačíme vám čo len chcete. Všetko od vizitky až po megaboard. V minimálnom čase a za rozumné ceny.

Billboardy, Bigboardy, Megaboardy

Bigboardy - väčšie reklamné plochy tlačené na papier alebo fóliu, určené do exteriéru. Bigboard sa tlačí v štandardnej veľkosti 960x360 cm.


Postery, Citylighty, Fotopapiere

Plagáty tlačíme na rôzne druhy papiera, napr. papier s plošnou hmotnosťou 135 g/m², 150 g/m², 200 g/m², 240 g/m² pri veľkoformátovej tlači. Maximálna šírka vyrábaných materiálov určených na potlač je do 160 cm. Pri tlači do formátu A3++ tlačíme aj na papier o plošnou hmotnosťou 260 g/m² a 300 g/m². Možnosť laminácie, možnosť obojstrannej tlače, kašírovanie na dosky.


Samolepiace Fólie

Samolepky, dekoračné nálepky, samolepiace fólie a samolepiace tapety rôznych druhov na mieru, vhodné do exteriéru, interiéru. Matná, lesklá, transparentná, okenná, či podlahová samolepka a samolepiaca fólia podľa vašich predstáv. Cena samolepky  závisí od výberu materiálu, rozmerov a pod.


Bannery, Sieťoviny

Tlačíme bannery rôznych veľkostí, tvarov a farieb.

Či už ide o klasické exteriérové plachty, kvalitné interiérové bannery visiace spod stropu takmer každého nákupného centra alebo plachty na športové, kultúrne a spoločenské podujatia. To všetko pre vás vyrobíme spolu s profesionálnou finalizáciou - vysokofrekvenčné zvary, spevnené okraje, kovové očká alebo tunely.


Textílie, Plátna, Tapety

Samolepky na stenu (tzv. wall-wrap fólie) objavuje stále viac zadávateľov projektov interiérovej reklamy. Dnes už máme aj materiály, ktoré sa môžu aplikovať aj v exteriéri, napríklad na tehlovú stenu.

V porovnaní s grafikou zavesenou na stene napríklad v obyčajnom ráme ponúka celopolep alebo čiastočný polep steny oveľa väčšie možnosti pohrať sa s kreatívnym riešením celej realizácie - či už z pohľadu veľkosti alebo tvaru fólie.


Laminácia, ochranné fólie

Až štruktúrovaná laminácia dodá vašej veľkoplošnej digitálnej tlače tie správne grády. Ľubovoľne vytlačenej grafike môžete jedným priechodom laminátora pridať štruktúru dreva, brúseného kovu a alebo karbónového vlákna. Všetko je možné, najmä vo svete štruktúrovaných laminácií. Ponúkame niekoľko reliéfnych laminácií, imitujúcich štruktúru dreva, kovu a iných materiálov.


KONTAKT

Adler print s.r.o.
Chránená dielňa

Veterná 417
900 45 Miloslavov

E: info(at)adlerprint.sk

→ KONTAKTUJ

Katalóg

Stiahnite si najnovší katalóg

→ stiahnuť

TOP