Osvetlené systémy

Osvetlenie vašej reklamnej tabule ju zviditeľní a naviac jej poskytne rôzne dimenzie. Mnohé z našich reklamných systémov môžu byť jednoducho skonštruované tak, aby zahŕňali osvetlenie a zaistili odlišný vzhľad v noci aj vo dne - dve reklamné tabule za cenu jednej!

Presvetlovacie displeje - backlity

Presvetlovacie displeje vytvárajú skvelý vizuálny efekt. Umožňuje vyniknúť detailom grafiky a výrazne zvýrazniť zobrazovanú grafiku, ktorá sa stáva viditeľnejšou.  Ponúkame Vám množstvo systémov s rôznym dizajnom a veľkou variabilitou, umožňujúcou prispôsobenie výzoru presvelovacích displejov na základe vašich potrieb.


Zaoblené systémy

Ak máte už dosť hranatých systémov, skúste to s krivkami! Všetko čo je možné vytvárať s hranatými reklamnými tabuľami, sa dá taktiež dosiahnuť pomocou zaoblených systémov, či už ide o voľne stojace monolity, závesné alebo zvislo k stene pripevnené tabule, či na steny montované ukazovatele - nechajte pracovať svoju fantáziu!.


Orientačné systémy

Potrebujete nasmerovať ľudí? Máme jedno z najkomplexnejších riešení, ktoré uspokojí všetky vaše požiadavky. Môžeme ponúknuť klasické čelne namontované komponenty, ktorých univerzálnosť umožňuje vytvárať úplne koordinované orientačné programy i pomocou zaoblených aktualizovateľných systémov, ktoré poskytujú orientačným tabuliam nový atraktívny vzhľad.


Flexible Face Systémy

Flexible faced signs offer a seam free alternative to traditional acrylic sheet signboxes. Their inherent flexibility makes them impact resistant providing a unique solution to any fascia signage for forecourts and shop fronts.


Rámové systémy

Orámovanie vašich reklamných tabulí predstavuje skvelú záverečnú úpravu, ktorá definuje tabuľu - môže byť jednoduchá, elegantná, hrubšia a výrazná. Adler ich ponúka všetky.


Systémy Monolit

Voľne stojace, silné, pevné, neprenosné a informatívne - to je iba niekoľko vlastností, ktoré je možné použiť pre popis monolitických orientačných systémov a očakávaní, ktoré do nich vkladáme. Ponúkame taký rozsiahly sortiment monolitických systémov, že dokáže pokryť všetky uvedené funkcie a veľa ďalších. V ponuke máme systémy štvorcové i trojuholníkové, zaoblené či hranaté, presvetlené a orientačné.


KONTAKT

Adler print s.r.o.
Chránená dielňa

Veterná 417
900 45 Miloslavov

E: info(at)adlerprint.sk

→ KONTAKTUJ

Katalóg

Stiahnite si najnovší katalóg

→ stiahnuť

TOP