Systémy Montované na Stenu

Ak je problém s priestorom, reklamné a orientačné systémy montované na stenu môžu ponúknuť skvelé riešenie. Máme jeden z najuniverzálnejších sortimentov na stenu montovaných vývesných tabulí, ktorý uspokojí všetky vaše potreby.
Aby sme vymenovali aspoň niektoré z produktov, ide o kvalitné bannerové systémy, stojany a upevnenia, rámové systémy a smerové tabule.

Bannerové systémy

Objavte náš široký sortiment reklamných systémov pre vaše PVC bannery. Môžete ich zavesiť, pripevniť kolmo alebo zvislo na stenu, môžu byť pevné alebo pružné ... záleží len na vás!


Káblové systémy

Káblové systémy poskytujú alternatívny spôsob pre zavesenie vašich reklamných tabulí a grafiky. Dávajú vyvesenej grafike moderný otvorený vzhľad. Sú vysoko univerzálne, s rôznymi možnosťami kombinácií, ktoré umožňujú neustále meniť vzľad reklamnej tabule.


Zaoblené systémy

Ak máte už dosť hranatých systémov, skúste to s krivkami! Všetko čo je možné vytvárať s hranatými reklamnými tabuľami, sa dá taktiež dosiahnuť pomocou zaoblených systémov, či už ide o voľne stojace monolity, závesné alebo zvislo k stene pripevnené tabule, či na steny montované ukazovatele - nechajte pracovať svoju fantáziu!.


Orientačné systémy

Potrebujete nasmerovať ľudí? Máme jedno z najkomplexnejších riešení, ktoré uspokojí všetky vaše požiadavky. Môžeme ponúknuť klasické čelne namontované komponenty, ktorých univerzálnosť umožňuje vytvárať úplne koordinované orientačné programy i pomocou zaoblených aktualizovateľných systémov, ktoré poskytujú orientačným tabuliam nový atraktívny vzhľad.


Komponenty pre fixáciu a upevnenie

Fixácia a upevnenie musia zabezpečiť, aby bol každý reklamný systém úplne spoľahlivý. Komponenty z našej ponuky boli otestované ako 100% spoľahlivé, takže môžete vaše obavy hodiť za hlavu.


Rámové systémy

Orámovanie vašich reklamných tabulí predstavuje skvelú záverečnú úpravu, ktorá definuje tabuľu - môže byť jednoduchá, elegantná, hrubšia a výrazná. My vám ich ich ponúkame všetky.


KONTAKT

Adler print s.r.o.
Chránená dielňa

Veterná 417
900 45 Miloslavov

E: info(at)adlerprint.sk

→ KONTAKTUJ

Katalóg

Stiahnite si najnovší katalóg

→ stiahnuť

TOP