Displej systémy

Rozhodovanie, ako najlepšie vystaviť vašu grafiku alebo orientačnú tabuľu môže byť náročné - my vám toto rozhodnutie uľahčíme vďaka veľkému množstvu vyskúšaných a otestovaných systémov, o ktorých vieme, že fungujú. Či už ide o systémy pevné alebo pružné, kábelové alebo rámové systémy, našim cieľom je vždy poskytnúť to najlepšie riešenie za najlepšiu cenu.

Bannerové reklamné systémy

Bannerové a RollUp systémy sú konštrukcie, do ktorých sa upína grafický panel, prezentujúci daný produkt alebo službu. Tieto systémy môžu byť rolovateľné ručne, tak aj automaticky a ich dizajn a kvalita spracovania veľmi často rozhoduje o celkovom dojme z prezentácie.


Káblové systémy

Káblové systémy poskytujú alternatívny spôsob pre zavesenie vašich reklamných tabulí a grafiky. Dávajú vyvesenej grafike moderný otvorený vzhľad. Sú vysoko univerzálne, s rôznymi možnosťami kombinácií, ktoré umožňujú neustále meniť vzľad reklamnej tabule.


Komponenty pre fixáciu a upevnenie

Fixácia a upevnenie musia zabezpečiť, aby bol každý reklamný systém úplne spoľahlivý. Komponenty z našej ponuky boli otestované ako 100% spoľahlivé, takže môžete vaše obavy hodiť za hlavu.


Rámové systémy

Orámovanie vašich reklamných tabulí predstavuje skvelú záverečnú úpravu, ktorá definuje tabuľu - môže byť jednoduchá, elegantná, hrubšia a výrazná. Adler ich ponúka všetky.


Informačné systémy a transparenty

Informačné systémy sú v súčasnom modernom a odkazovým prostriedkami ovládanom svete zásadné. Môžeme vám ponúknuť množstvo spôsobov ako zobraziť o zverejniť informáciu vašim zákazníkom a zaistiť tak aby bol predaný ten správny odkaz.


Pevné panelové systémy

Použitie panelových systémov je najjednoduchší spôsob, ako zmeniť váš potlačený panel na návesť, reklamný displej, deliacu stenu alebo dekoratívny prvok každého interiéru.

KONTAKT

Adler print s.r.o.
Chránená dielňa

Veterná 417
900 45 Miloslavov

E: info(at)adlerprint.sk

→ KONTAKTUJ

Katalóg

Stiahnite si najnovší katalóg

→ stiahnuť

TOP