Voľne stojace reklamné systémy

Voľne stojace reklamné systémy musia byť silné, robustné a schopné odovzdať odkaz. Máme veľké množstvo riešení pre voľne stojace reklamné tabule, z ktorých každé je schopné ponúknuť nezávislý reklamný odkaz, avšak aj napriek tomu, môžu byť zakomponované ako súčasť koordinovaného systému tam, kde je potrebné docieliť komplexné riešenie. 

Zaoblené systémy

Ak máte už dosť hranatých systémov, skúste to s krivkami! Všetko čo je možné vytvárať s hranatými reklamnými tabuľami, sa dá taktiež dosiahnuť pomocou zaoblených systémov, či už ide o voľne stojace monolity, závesné alebo zvislo k stene pripevnené tabule, či na steny montované ukazovatele - nechajte pracovať svoju fantáziu!.


Orientačné systémy

Potrebujete nasmerovať ľudí? Máme jedno z najkomplexnejších riešení, ktoré uspokojí všetky vaše požiadavky. Môžeme ponúknuť klasické čelne namontované komponenty, ktorých univerzálnosť umožňuje vytvárať úplne koordinované orientačné programy i pomocou zaoblených aktualizovateľných systémov, ktoré poskytujú orientačným tabuliam nový atraktívny vzhľad.


Rámové systémy

Orámovanie vašich reklamných tabulí predstavuje skvelú záverečnú úpravu, ktorá definuje tabuľu - môže byť jednoduchá, elegantná, hrubšia a výrazná. Adler print ich ponúka všetky.


Systémy Monolit

Voľne stojace, silné, pevné, neprenosné a informatívne - to je iba niekoľko vlastností, ktoré je možné použiť pre popis monolitických orientačných systémov a očakávaní, ktoré do nich vkladáme. Ponúkame taký rozsiahly sortiment monolitických systémov, že dokáže pokryť všetky uvedené funkcie a veľa ďalších. V ponuke máme systémy štvorcové i trojuholníkové, zaoblené či hranaté, presvetlené a orientačné.


Tyčové a stĺpové systémy

Jednoduché avšak efektívne - tyčové/stĺpové montované orientačné systémy sú presne také. Ponuka tyčových/stĺpových orientačných systémov Adler print je klasická svojim designom, ide však o jednoducho skonštruované systémy, ktoré predstavujú jednoduché riešenie v rámci volne stojacich orientačných systémov. Sortiment pokrýva viac-smerové, štandardné orientačné tabule a rámové sústavy, ktoré patria medzi najuniverzálnejšie na súčasnom trhu.


Značenia na chodníkoch

Ponúkame nasledovné modely, ktoré je možné umiestniť na chodníky napr. pred obchody:


KONTAKT

Adler print s.r.o.
Chránená dielňa

Veterná 417
900 45 Miloslavov

E: info(at)adlerprint.sk

→ KONTAKTUJ

Katalóg

Stiahnite si najnovší katalóg

→ stiahnuť

TOP